Sprzątanie świata – Polska 2021

Sprzątanie świata – Polska 2021 Czwartek, 23 września 2021 Tradycyjnie w trzeci weekend września odbywa się „Clean up the World”. 20 września w ramach lekcji o ekologii, uczniowie klasy pierwszej wraz ze swoim wychowawcą, postanowili przyłączyć się do tego ruchu. W ochronnych rękawicach uprzątnęli teren przy placu zabaw w Porębie Wielkiej. Podejmowane działania miały na celu zwrócenie uwagi na problem śmieci wokół nas i możliwość jego rozwiązania poprzez selektywną zbiórkę odpadów.

Spotkanie pierwszaków z policjantkami

Spotkanie pierwszaków z policjantkami Czwartek, 23 września 2021 W piątek 17 września uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w spotkaniu z policjantkami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do hymnu

Do hymnu Poniedziałek, 20 września 2021 Do Hymnu to ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych organizowany przez Narodowe Centrum Kultury z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022. Zadaniem konkursowym jest wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów Szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych.

Odkrywam Małopolskę

Odkrywam Małopolskę Poniedziałek, 20 września 2021 Województwo Małopolskie wspólnie z małopolskimi Gminami realizuje projekt pn. „Odkrywam Małopolskę”, którego celem jest umożliwienie uczniom ze szkół podstawowych z terenu Małopolski udziału w zorganizowanych wycieczkach szkolnych. W projekcie weźmie udział klasa piąta, która wybierze się na wycieczkę do Ojcowa.

Powitanie nowego roku szkolnego

Powitanie nowego roku szkolnego Środa, 1 września 2021 Pierwszego września w naszej szkole odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego. Ważnym elementem uroczystości było pasowanie na ucznia naszej szkoły.

Rodzicu - przeczytaj, zastanów się, zdecyduj

Rodzicu - przeczytaj, zastanów się, zdecyduj Wtorek, 31 sierpnia 2021 Od czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci przeciwko COVID-19, które ukończyły 12. rok życia. Po zakończeniu wakacji szczepienia będą mogły być realizowane w trybie mobilnym na terenie placówek oświatowych. Będą je wykonywały podmioty lecznicze prowadzące punkty szczepień. Przygotowaliśmy informacje dla szkół i placówek w tej sprawie. W celu podjęcia właściwej i świadomej decyzji dotyczącej szczepień dzieci należy rozważyć korzyści i ryzyka związane z zastosowaniem preparatu. W związku z licznymi informacjami w przestrzeni medialnej zachęcamy do korzystania z rzetelnych źródeł informacji bazujących na aktualnej wiedzy i badaniach naukowych.

Procedury bezpieczeństwa i zasady organizacji pracy SP im. A. Grottgera

Procedury bezpieczeństwa i zasady organizacji pracy SP im. A. Grottgera Poniedziałek, 30 sierpnia 2021 Prosimy o zapoznanie się z procedurami obowiązującymi w naszej placówce w roku szkolnym 2021/2022.

Komunikat dyrektora szkoły w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego

Komunikat dyrektora szkoły w sprawie rozpoczęcia roku szkolnego Piątek, 27 sierpnia 2021 Szanowni Państwo, nowy rok szkolny rozpoczynamy tradycyjnie 1 września. Wszystkie informacje poniżej.

WAŻNA INFORMACJA

WAŻNA INFORMACJA Wtorek, 24 sierpnia 2021 Szanowni Państwo, poniżej lista autorów oraz tytułów podręczników i ćwiczeń do religii dla klas I - VIII. KLASY I - V KUPUJĄ TYLKO ĆWICZENIA! KLASY VII - VIII KUPUJĄ TYLKO PODRĘCZNIKI!

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW PIERWSZOKLASISTÓW

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW PIERWSZOKLASISTÓW Piątek, 20 sierpnia 2021 "Próby pasowania na ucznia klasy pierwszej". Pierwsza próba odbędzie się 27.08.2021 (piątek) o godzinie 9.00, druga 30.08.2021 (poniedziałek) o godzinie 16:15 w sali gimnastycznej i potrwają około 45 minut.

archiwum wiadomości