Z cyklu pedagog szkolny wspiera

Z cyklu pedagog szkolny wspiera Niedziela, 25 października 2020 Przed nami kolejne trudne tygodnie. Powrót zdalnej nauki, stres i niepokój. Wspierajmy się wzajemnie, razem łatwiej przetrwać.

Wielkie sadzenie drzewek w SP Poręba Wielka

Wielkie sadzenie drzewek w SP Poręba Wielka Czwartek, 15 października 2020 O tym, że możemy liczyć na pomoc Rodziców, wiemy od dawna. Jednak wyzwanie, jakie przed nami stanęło, było naprawdę duże.

Świętujemy Dzień Chłopaka

Świętujemy Dzień Chłopaka Środa, 30 września 2020 Tradycyjnie końcem września świętują nasi Panowie. Z okazji ich święta koleżanki przygotowały upominki, poczęstunek i oczywiście serdeczne życzenia.

Rozpoczęcie inne niż wszystkie

Rozpoczęcie inne niż wszystkie Piątek, 18 września 2020 Koniec wakacji oznacza dla uczniów powrót do ław szkolnych. W tym roku zarówno dzieci, jak i nauczyciele z podwójną radością wrócili w mury szkoły. Po zdalnym nauczaniu w końcu mogliśmy spotkać się w salach lekcyjnych. To był też szczególny dzień dla pierwszoklasistów.

Ważna wiadomość

Ważna wiadomość Środa, 9 września 2020 Prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi w załączniku informacjami.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego Czwartek, 27 sierpnia 2020 Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice - 1 września 2020r. rozpoczynamy naukę zgodnie z organizacją roku szkolnego 2020/2021. Ze względu na bezpieczeństwo związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w Szkole Podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej zrezygnowaliśmy z uroczystej akademii z udziałem całej społeczności szkolnej.

Informacja dla absolwentów

Informacja dla absolwentów Środa, 29 lipca 2020 Komunikat dla absolwentów Szkoły Podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej w sprawie odbioru zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty. Wydanie zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty nastąpi w Szkole w dniu 31 lipca 2020 r. w godzinach od 09.00-11.00. Wszystkim odbierającym przypominamy o odbiorze osobistym oraz o zachowaniu środków ostrożności (zakrycie ust i nosa oraz zachowaniu co najmniej 1,5-metrowej odległości między innymi osobami).

Zakończenie roku szkolnego inne niż wszystkie

Zakończenie roku szkolnego inne niż wszystkie Piątek, 10 lipca 2020 Rok szkolny 2019/2020 przeszedł już do historii. O tym, jak niezwykły był to czas, wiedzą wszyscy - zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i rodzice.

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice! Czwartek, 25 czerwca 2020 Kończymy rok szkolny, wyjątkowy, bo inny niż wszystkie dotychczasowe. Z tej okazji prosimy przyjąć serdeczne podziękowania, które z tej okazji przekazuje Pani dyrektor Małgorzata Bucka.

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje Czwartek, 25 czerwca 2020 Czas wakacji - na to czekaliśmy z utęsknieniem, zwłaszcza przez ostatnie tygodnie. Jednak trzeba pamiętać o tym, żeby bezpiecznie ten czas spędzić. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w poniższym linku.

archiwum wiadomości