Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 Środa, 7 kwietnia 2021 Od 1 kwietnia 2021r. rozpoczyna się NARODOWY #SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021 Spisz się sam wchodząc na stronę https://SPIS.GOV.PL. Możesz też skorzystać z infolinii i wypełnić obowiązek spisowy przez telefon 22 279 99 99.

Lista uczniów przyjętych do klasy I

Lista uczniów przyjętych do klasy I Wtorek, 6 kwietnia 2021 W załącznikach znajduje się lista dzieci przyjętych do klasy I na rok szkolny 2021/2022.

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne Środa, 31 marca 2021 Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy SP Poręba Wielka składają serdeczne życzenia Uczniom, Rodzicom oraz Przyjaciołom naszej placówki.

Światowy Dzień Autyzmu - jesteśmy na niebiesko

Światowy Dzień Autyzmu - jesteśmy na niebiesko Środa, 31 marca 2021 Światowy Dzień Wiedzy na temat Autyzmu to święto obchodzone corocznie 2 kwietnia. Jego celem jest podnoszenie społecznej świadomości na temat zaburzenia uznanego przez ONZ za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata – obok raka, cukrzycy czy AIDS. Nasi uczniowie wzięli udział w plastycznym wyzwaniu - niebieski świat. W galerii efekty ich pracy.

Podziękowania

Podziękowania Środa, 31 marca 2021 Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za żywność przekazaną w ramach świątecznej zbiórki. Ilość przyniesionych produktów przerosła wszelkie oczekiwania.

Wiosennie w naszej szkole

Wiosennie w naszej szkole Czwartek, 25 marca 2021 Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty! A w naszej szkole piękne Marzanny czekają na... ogłoszenie wyników konkursu.

Sukces drugoklasistów

Sukces drugoklasistów Czwartek, 25 marca 2021 Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie klasy 2b zdobyli wyróżnienie w konkursie plastycznym ETNO AKCJA WIOSENNA INTEGRACJA. MARZANNA organizowanym przez Muzeum Zamek w Oświęcimiu.

Światowy Dzień Zespołu Downa

Światowy Dzień Zespołu Downa Niedziela, 21 marca 2021 Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się do życia oraz moment gdy wszystko możemy zacząć od nowa po przebudzeniu się z „zimowego snu”. Niedziela (21.03) patronuje nie tylko zbliżającej się wiośnie, ale również narodzinom ludzi niezwykłych, czyli Światowemu Dniu Zespołu Downa. Święto zostało ustanowione w 2005 roku, a od 2012 roku odbywa się pod patronatem Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nasza szkoła również przyłączyła się do obchodów tego wyjątkowego święta. Zapraszamy do oglądnięcia filmiku.

Europejski Dzień Mózgu

Europejski Dzień Mózgu Wtorek, 16 marca 2021 18 MARCA EUROPEJSKI DZIEŃ MÓZGU - po raz pierwszy Dzień Mózgu w Europie obchodzony był 18 marca 1998 roku. Odtąd jego celem jest propagowanie wiedzy nie tylko o tym, jak ważny jest to narząd, ale przede wszystkim informowanie o konieczności badań układu nerwowego.

Bilet powrotny do biblioteki

Bilet powrotny do biblioteki Wtorek, 16 marca 2021 Z przyjemnością informuję, że nasza szkoła dołącza się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez miesięcznik „Biblioteka w Szkole” pod nazwą "Bilet powrotny do biblioteki".

archiwum wiadomości