Wyprawka pierwszoklasisty

Wyprawka pierwszoklasisty Czwartek, 27 czerwca 2024 Szanowni Rodzice, w załączniku zamieściliśmy wyprawkę dla uczniów pierwszej klasy.

WAŻNA WIADOMOŚĆ

WAŻNA WIADOMOŚĆ Środa, 26 czerwca 2024 Poniżej zamieszczamy listę podręczników i ćwiczeń do religii na rok szkolny 2024/2025.

Bezpieczne wakacje

Bezpieczne wakacje Wtorek, 25 czerwca 2024 Wakacje to słońce, kąpiele w jeziorze lub morzu, piesze wędrówki, relaks i zabawa. Warto przestrzegać kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa, żeby były w pełni udane.

☀️ 📚 🖋️ Zakończenie roku szkolnego 2023/2024. 🖋️ 📚 ☀️

☀️ 📚 🖋️ Zakończenie roku szkolnego 2023/2024. 🖋️ 📚 ☀️ Wtorek, 25 czerwca 2024 Dzień długo wyczekiwany przez uczniów i nauczycieli. Zakończył się kolejny rok ciężkiej pracy, odnoszenia małych i dużych sukcesów oraz zdobywania nowej wiedzy. 🖋️📚🎒

Zapraszamy na Festyn Rodzinny

Zapraszamy na Festyn Rodzinny Niedziela, 2 czerwca 2024 W sobotę 8 czerwca Rada Rodziców zaprasza wszystkich na Festyn Rodzinny, który odbędzie się pod Domem Ludowym. Początek o godzinie 14.00. Wśród wielu atrakcji loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami.

Luźne lekcje z naukowcami

Luźne lekcje z naukowcami Wtorek, 28 maja 2024 Ostatnim zadaniem w ramach projektu edukacyjnego "Luźne lekcje z naukowcami- poznajemy i eksperymentujemy"- było poznanie sylwetki Alexandra Grahama Bella, twórcy telefonu, fonografu i innych wynalazków telekomunikacyjnych. Uczniowie zapoznali się z początkami telefonów, zobaczyli jak wyglądały pierwsze modele aparatów telefonicznych. Na posumowanie projektu dzieci rozwiązywały rebusy, quizy, wykreślanki, krzyżówki, kolorowały tematyczne malowanki, układali memory. Wykonaliśmy również eksperyment- deszczowa chmurka.

WAŻNA WIADOMOŚĆ

WAŻNA WIADOMOŚĆ Niedziela, 26 maja 2024 Szanowni Państwo, 21 maja w naszej placówce zostały wprowadzone Standardy Ochrony Małoletnich. Znajdziecie je Państwo z zakładce po lewej stronie ekranu.

Wyniki Gminnego Konkursu Literacko - Plastycznego "Spotkania z Arturem Grottgerem"

Wyniki Gminnego Konkursu Literacko - Plastycznego Poniedziałek, 20 maja 2024 Za nami pierwsza edycja Gminnego Konkursu Literacko - Plastycznego "Spotkania z Arturem Grottgerem". Poniżej przedstawiamy laureatów i wyróżnionych. Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w piątek 24 maja o godzinie 10.00.

"Czy inni to też my? " - zajęcia ze szkolnym psychologiem

Niedziela, 19 maja 2024 Psycholog szkolny przeprowadziła zajęcia w grupie uczniów klas młodszych ze świetlicy "Czy inni to też my?" dotyczące wpływu różnic w upodobaniach, zainteresowaniach, wyglądzie, na wzajemne relacje ludzi.

Projekt edukacyjny "Europa i ja"

Projekt edukacyjny Niedziela, 12 maja 2024 Na świetlicy szkolnej zrealizowaliśmy już ostatnie zadanie z programu edukacyjnego „Europa i ja”. Tym razem trzeba było przedstawić własną propozycję na to jak wzbogacić wiedzę uczniów na temat wybranego kraju.

archiwum wiadomości