Piękniej wokół szkoły

Piękniej wokół szkoły Środa, 27 listopada 2019 Firma Plantpol znów podarowała naszej szkole piękne krzewy. Dzięki temu wejście do szkoły jest coraz bardziej ukwiecone. Zaborska firma wspiera naszą szkołę od samego początku, to podarunek od nich pięknie eksponował główne wejście, gdy uroczyście otwieraliśmy szkołę. Również w tym roku wzbogaciliśmy nasz przyszkolny ogródek o nowe okazy. Serdecznie dziękujemy Dyrekcji firmy oraz Panu Pawłowi Jezierskiemu za pomoc .

Pasowanie na czytelnika.

Pasowanie na czytelnika. Niedziela, 8 maja 2016

We wtorek 22 marca 2016 roku w bibliotece szkolnej odbyła się uroczystość pasowania na czytelnika uczniów klas pierwszych. Uczennice klasy piątej przygotowały krótki program artystyczny i konkurs. Po jego wysłuchaniu uczniowie klas pierwszych złożyli przyrzeczenie. 


Grottgerek - kwiecień

Niedziela, 10 kwietnia 2016

ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIA

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE Poniedziałek, 21 marca 2016

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie na wieki" (J 11, 25-26).

Ogłoszenie Dyrektora

Ogłoszenie Dyrektora Piątek, 18 marca 2016

Dyrektor SP im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej informuje, że w dniach 24, 25 i 29 marca świetlica szkolna będzie czynna od godziny 8.00 do 15.00.

Aids nadal groźne

Aids nadal groźne Poniedziałek, 28 grudnia 2015

7 grudnia 2015r. członkowie PCK przygotowali dla uczniów klasy VI krótki program na temat "Aids nadal groźne". 

Karolina Kuś - finalistka i laureatka głównej nagrody!

Karolina Kuś - finalistka i laureatka głównej nagrody! Poniedziałek, 28 grudnia 2015

KAROLINA KUŚ uczennica klasy Ia Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej FINALISTKĄ i LAUREATKĄ NAGRODY GŁÓWNEJ w I Edycji Gminnego Konkursu Plastycznego o św. Maksymilianie!!! Jury doceniło 8 z 13 złożonych przez uczniów szkoły w Porębie Wielkiej prac.

KONKURS PLASTYCZNY O ŚW. MAKSYMILIANIE KOLBE – etap szkolny – ROZSTRZYGNIĘTY!!!

KONKURS PLASTYCZNY O ŚW. MAKSYMILIANIE KOLBE – etap szkolny – ROZSTRZYGNIĘTY!!! Środa, 23 grudnia 2015

W etapie szkolnym I Gminnego Konkursu Plastycznego o św. Maksymilianie Kolbe zorganizowanego przez ZSP w Harmężach, wzięło udział ponad 60 uczniów. Należało wykonać pracę na temat: „Św. Maksymilian i wizja dwóch koron", ilustrując fragment z książki Marii Kączkowskiej p.t. „Ojciec Kolbe".

UCZENNICA PORĘBSKIEGO „GROTTGERA” WYRÓŻNIONA

UCZENNICA PORĘBSKIEGO „GROTTGERA” WYRÓŻNIONA Piątek, 18 grudnia 2015

Uczennica naszej szkoły Julia Pyzdek, zdobyła wyróżnienie w konkursie na „Anioła Bożonarodzeniowego 2015", zorganizowanym przez OKSiR w Brzezince w kategorii szkoły podstawowe.