Świąteczny konkurs bożonarodzeniowy

W dniach od 20.11.2023 do 12.12.2023 w naszej szkole odbył się szkolny świąteczny konkurs skierowany do klas I-VII pt. „Bożonarodzeniowa bombka” zorganizowany przez panią Sylwię Foks-Bryzek, panią Ewelinę Piotrowską oraz panią Lucynę Wajdzik. W konkursie zaprezentowały się 32 bombki, które wykonane były przez dzieci różnymi metodami z wykorzystaniem różnych materiałów.

Uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i kreatywnością. Wszystkie bombki wykonane przez uczniów prezentowały się wspaniale i każdy mógł je podziwiać na szkolnej wystawie. Ogłoszenie wyników przez jury odbyło się 21.12.2023, a uroczyste wręczenie nagród i dyplomów na apelu 22.12.2023. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za tak liczny udział.

            Zanim uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy, uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali świąteczny koncert kolęd i pastorałek. Każda klasa przygotowała wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę, którą zaprezentowała przed zebraną  publicznością. Wspólnie wraz z naszymi gośćmi panią Marią Brombosz - sołtys Poręby Wielkiej i  przewodniczącą Rady Gminy -  panią Bernardyną Bryzek śpiewaliśmy znane i uwielbiane kolędy. Wszystkie wykonane kolędy i pastorałki były wspaniale zaśpiewane i perfekcyjnie przygotowane. Koncert był bardzo piękny, uroczysty i wprowadził nas w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój. Po wspaniałym koncercie wręczono  nagrody i dyplomy zwycięzcom i uczestnikom konkursu.

           

            Wyniki świątecznego konkursu pt. „Bożonarodzeniowa bombka” przedstawiają się następująco:

 

I miejsce-     Jakub Oczkowski    kl. III

II miejsce-    Maja Jarnot             kl. IIB

III miejsce-   Alicja Zielińska      kl. IIA                                                                                 

 

           

            Wyróżnienia: 

 

Michał Hylaszek            kl. IIA

Julia Sobala                    kl. VB

Wiktoria Smurzyńska     kl. VII

 

GRATULUJEMY!

 

Serdecznie dziękujemy pani Marii Brombosz sołtys  Poręby Wielkiej i Radzie Sołeckiej w Porębie Wielkiej, sponsorom, dzięki którym mogliśmy zakupić nagrody dla wszystkich uczestników konkursu.

Tagi

GALERIA