Mikołajkowo - świątecznie na świetlicy

Grudzień przyniósł nam mnóstwo śniegu, na którego dzieci czekały z utęsknieniem. To miesiąc, w którym dzieci oczekują św. Mikołaja. Na zajęciach świetlicowych dzieci miały okazję zapoznać się z życiorysem tego niezwykłego świętego, a także porozmawiać o radości płynącej z dawania i dostawania prezentów.

Na zajęciach plastycznych dzieci przygotowały ciekawe prace związane z  postacią św. Mikołaja. Ale grudzień to także miesiąc, w którym czekamy na najbardziej rodzinne Święta Bożego Narodzenia. Dzieci przypomniały sobie o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych. Słuchały i śpiewały piękne kolędy i pastorałki. Na tę okazję przyozdobiliśmy naszą świetlicę, a także gazetkę ścienną. Dzieci wykonały wiele prac plastycznych, które można zobaczyć w galerii zdjęć. Szczególnie cenna dla dzieci była praca plastyczna wykonana dla Domu Seniora w Jaworznie. Na tę okazję dzieci przygotowały piękne kartki świąteczne w kształcie bombki ozdobione według ich własnych pomysłów.

            Wychowawcy oraz wychowankowie świetlicy życzą wszystkim uczniom i ich rodzinom, Dyrektorowi Szkoły, Radzie Pedagogicznej, obecnym i byłym pracownikom szkoły zdrowych, wesołych i pogodnych świąt, a także Szczęśliwego Nowego Roku!.

Tagi

GALERIA