Uroczystość nadania hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku, imienia majora Piotra Szewczyka oraz Gala laureatów VII Konkursu Pieśni Patriotycznej

W dniu 9 listopada br. dyrektor SP im. A. Grottgera w Porębie Wielkiej p. Małgorzata Bucka oraz uczniowie szkoły wraz z opiekunem p. Anną Szarzec uczestniczyli w uroczystości nadania hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Rajsku, imienia majora Piotra Szewczyka.

Uroczystość powiązaną ze zbliżającym się Świętem Niepodległości wypełniły m.in. występy laureatów VII Konkursu Pieśni Patriotycznej. Porębskiego „Grottgera” reprezentowały dwa zespoły wokalne: „Piechurzy”, którzy w konkursie wyśpiewali II miejsce oraz „Partyzanci”, którzy uplasowali się na pierwszym stopniu podium. Dyplomy i nagrody uczniom wręczyli Wójt Gminy Oświęcim, Mirosław Smolarek oraz zastępca wójta, pani Halina Musiał. Jeszcze raz gorąco gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.