Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny, równie trudny, jak poprzedni. Jednak wszyscy wspólnie dobrnęliśmy do czerwca i upragnionego wypoczynku. Z murami szkoły pożegnali się absolwenci. W tym ważnym dniu towarzyszyli im rodzice oraz koleżanki i koledzy z klas 7.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęło uroczyste przekazanie sztandaru szkoły przedstawicielom klas siódmych.

Następnie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Bucka, która podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom oraz nauczycielom i pracownikom szkoły za pracę w ciągu minionego roku szkolnego. Okazał się on trudny dla nas wszystkich, jednakże wspólnymi siłami udało się nam dotrwać do końca.

W kolejnej części nastąpiło wyróżnienie uczniów klasy 8 świadectwami z czerwonym paskiem. Otrzymali je: Karolina Jarosz, Oliwia Jaromin, Aleksandra Janas, Kinga Konik, Amelia Pawełczyk, Eliza Święcicka i Błażej Kania.

Podziękowania otrzymali również Rodzice, za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w życie naszej placówki.

Następnie ósmoklasiści wraz z gośćmi obejrzeli krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów klas siódmych pod opieką pani Anny Szarzec.

Na koniec wystąpili sami absolwenci, którzy we wzruszających słowach przemówienia wygłoszonego przez Aleksandrę Janas pożegnali się z nauczycielami, wychowawcami, ze szkołą.

Jak zwykle przy takich okazjach nie zabrakło łez wzruszenia, ale też i radości na to, co nadejdzie.

 

Drogie koleżanki i drodzy koledzy!

 

Gratulujemy wam ukończenia szkoły. Dziś kończy się pewien etap waszego życia, czeka was nowa szkoła, nowi nauczyciele i nowi koledzy.

Życzymy wam, by każda nowo zawarta przyjaźń okazała się szczera i wierna. Nowi nauczyciele niech będą wyrozumiali i sprawiedliwi.

Niech innym będzie dobrze z wami, a wam z innymi.

Mamy nadzieję, że będziecie wracać myślami do lat szkolnych, do naszych wspólnych chwil.

Tagi

GALERIA