Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice!

Kończymy rok szkolny, wyjątkowy, bo inny niż wszystkie dotychczasowe. Z tej okazji prosimy przyjąć serdeczne podziękowania, które z tej okazji przekazuje Pani dyrektor Małgorzata Bucka.

Już niedługo zakończymy rok szkolny 2019/2020. Był to rok szczególny, a zwłaszcza jego drugi okres. Czas pandemii, ograniczeń i reżimu sanitarnego. Dla nas nauczycieli i dla Państwa przyniósł wiele wyzwań  i wiele zmian. W jednej chwili zostaliśmy wszyscy rzuceni na szerokie wody nauczania zdalnego. Nie było łatwo, ale wspólnie daliśmy radę!  100% uczniów Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej kontynuowało naukę na odległość.  Już 25. marca uruchomiliśmy  system nauczania online.  Nauczyciele bardzo szybko poznali zasady działania platformy Office 365 i przystąpili do realizacji zajęć w kontakcie z uczniami. Państwo w tym nam pomogliście, byliście domowymi nauczycielami i naszym wsparciem. Rozumiemy, że nie było to łatwe. Bez Waszej pomocy nie dalibyśmy rady. Szczególnie doceniamy pracę Rodziców uczniów klas  najmłodszych. Mam nadzieję, że dzięki wspólnemu wysiłkowi nasi uczniowie nie ponieśli dużego uszczerbku na wiedzy   i umiejętnościach, które powinni opanować w drugim okresie.
     Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję i życzę Państwu dużo zdrowia, satysfakcji  i wytchnienia, a nam wszystkim szybkiego powrotu do namolności.


                                                                                 Z wyrazami szacunku
                                                              Małgorzata Bucka - dyrektor szkoły

Tagi