Sukcesy na początek roku

Powiatowy Konkurs o św. Maksymilianie zorganizowany w tym roku pod hasłem "Pielgrzym, podróżnik, misjonarz" okazał się szczęśliwy dla naszej szkoły.

9 stycznia w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Harmężach odbyło się wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Literacko - Plastycznym o św. Maksymilianie.

Na początku uroczystości obejrzeliśmy piękne przedstawienie o losach Maksymiliana jako pielgrzyma - podróżnika. Oprawa muzyczna i multimedialna przeniosła nas w najdalsze zakątki świata.

Po doznaniach artystycznych przyszedł czas na wręczenie nagród. W tym roku, w częsci literackiej konkursu zwyciężył Mateusz Marzec, uczeń klasy VIII naszej szkoły. Wyróżnienie w tej kategorii otrzymała także ósmoklasistka Oliwia Maj.

Również w kategorii prac plastycznych możemy pochwalic się wyróznieniami, które otrzymali: Zuzanna Snażyk, Daria Huczek i Mateusz Marzec.

Serdecznie gratulujemy!