Kontakt

Adres : Grojec, ul. Beskidzka 100, 32-600 Oświęcim

zobacz mapkę                   zobacz na mapie Targeo

  
Godziny urzędowania : poniedziałek, środa, czwartek i piatek : 7.00-15.00,  wtorek : 7.00-17.00

 

Terenowe punkty przyjęć pracowników socjalnych : otwórz

 

 

Telefon : +48 (33) 846 64 20,   +48 (33) 846 64 21

Fax : +48 (33) 846 64 32

E'mail :  gops@gops.gminaoswiecim.pl

 

Elektroniczna Skrzynka Podawcza

 

Oficjalna strona internetowa : www.gops.gminaoswiecim.pl

Biuletyn Informacji Publicznej : https://bip.malopolska.pl/gopswoswiecimiu

 

 

Kontakt do poszczególnych pracowników : 

 Dyrektor

Anna Chojnacka

a.chojnacka@gops.gminaoswiecim.pl

Zastępca Dyrektora

 

Marta Lach

m.lach@gops.gminaoswiecim.pl

Sekretariat /Dział Kadr :

Magdalena Domżał

m.domzal@gops.gminaoswiecim.pl

 Główny Księgowy 

Elżbieta Chowaniec

e.chowaniec@gops.gminaoswiecim.pl

Zastępca Głównego Księgowego

Lidia Janas

l.janas@gops.gminaoswiecim.pl

Księgowość

Lidia Bęben

l.beben@gops.gminaoswiecim.pl

Anna Wójcik

a.wojcik@gops.gminaoswiecim.pl

 Świadczenia z pomocy społecznej / pomoc materialna dla uczniów

Ewa Chwierut       

e.chwierut@gops.gminaoswiecim.pl

Beata Skęczek      

b.skeczek@gops.gminaoswiecim.pl

Marta Lach

m.lach@gops.gminaoswiecim.pl

 Pracownicy socjalni

Aneta Albiniak

a.albiniak@gops.gminaoswiecim.pl

Wioleta Brombosz

w.brombosz@gops.gminaoswiecim.pl

Maria Koniarz

m.koniarz@gops.gminaoswiecim.pl

Ewa Kinalska

e.kinalska@gops.gminaoswiecim.pl

Agata Klimas

a.klimas@gops.gminaoswiecim.pl

Marzena Kubiczek

m.kubiczek@gops.gminaoswiecim.pl

Joanna Pawela

j.pawela@gops.gminaoswiecim.pl

Edyta Ziajka

e.ziajka@gops.gminaoswiecim.pl

 Asystenci rodziny

Monika Knapczyk

m.knapczyk@gops.gminaoswiecim.pl

Gabriela Janiec

g.janiec@gops.gminaoswiecim.pl

 Świadczenia rodzinne

Anna Damek

a.damek@gops.gminaoswiecim.pl

Renata Malik

r.malik@gops.gminaoswiecim.pl

Świadczenia wychowawcze 500+

 
Barbara Gaweł

b.gawel@gops.gminaoswiecim.pl

Małgorzata Waliczek

m.waliczek@gops.gminaoswiecim.pl

Dobry Start 300+

 
Monika Boba

m.boba@gops.gminaoswiecim.pl

Świadczenia z funduszu alimentacyjnego / dłużnicy alimentacyjni

Tamara Paw

t.paw@gops.gminaoswiecim.pl

 Karta Dużej Rodziny

Tamara Paw

t.paw@gops.gminaoswiecim.pl

 Administrator strony BIP i strony internetowej

Tamara Paw

t.paw@gops.gminaoswiecim.pl