GMINNY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ CHOINKĘ

Dyrektor oraz Nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej, Rada Sołecka, Radni oraz Koło Gospodyń z Poręby serdecznie zapraszają do udziału w konkursie na najładniejszą choinkę.

W ubiegłych latach zadaniem uczestników konkursu było wykonanie szopki bożonarodzeniowej. W tym roku proponujemy wykonanie przestrzennej pracy plastycznej w postaci choinki. Zarówno drzewko, jak i ozdoby powinny być zrobione samodzielnie, dowolną techniką i przy użyciu dowolnych materiałów. Technika i dobór materiałów zależne są od pomysłu jego wykonawcy. Konstrukcja choinki ma być stabilna. Wszystkie elementy powinny być  skonstruowane w taki sposób, aby drzewko nie przewróciło się, a ozdoby nie spadły. Wysokość choinki powinna mieścić się w granicach 30 – 100 cm.

Prace konkursowe (choinki) oceniane będą tylko w jednej kategorii – rodzinnej (dzieci i dorośli).

Uczestnik konkursu (Rodzina) może dostarczyć jedną pracę konkursową. Szkoła Podstawowa im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej może zgłosić dowolną liczbę prac. Natomiast pozostałe szkoły z gminy Oświęcim proszone są o zgłaszanie po dwie prace opatrzone metryczką (załącznik 1 do regulaminu konkursu).
 Powołana komisja konkursowa oceniać będzie prace biorąc pod uwagę ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność pomysłu, opracowanie ogólne, wkład pracy, estetykę pracy oraz  trwałość konstrukcji.

Prace konkursowe należy dostarczać do dnia 10.12.2014 r. do SP w Porębie Wielkiej.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 14. 12. 2014r. o godz. 12.00 w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej. Wystawa choinek od godz. 10.00.

Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie .

Pobierz regulamin konkursu

Serdecznie zapraszamy uczniów i dorosłych mieszkańców gminy Oświęcim do udziału w konkursie.