Z dziadkami i babciami przez świat

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, zaprosili swoich ukochanych dziadków i babcie na spotkanie z okazji ich święta.

Tym razem scena w Domu Ludowym zamieniła się w studio telewizyjne, z którego redaktor Greta Wdowiak „łączyła się” z różnymi zakątkami świata. Uczniowie – reporterzy opowiadali o tym jak Boże Narodzenie obchodzone jest na świecie. Seniorzy gromkimi brawami nagradzali kolejne występy.

Szkolny chór umilał występ pięknymi kolędami, w których śpiewanie włączali się wszyscy obecni. Na sam koniec na scenę wkroczyli najmłodsi uczniowie z klas I-III. Złożyli wszystkim zgromadzonym najserdeczniejsze i najcieplejsze życzenia stu lat życia w zdrowiu i szczęściu. Również pani Dyrektor przyłączyła się do życzeń, dodając, iż dziadkowie i babcie są skarbami, o które należy dbać.

Wszyscy goście zostali uraczeni wspaniałymi wypiekami przygotowanymi przez Komitet Rodzicielski, któremu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w organizacji imprezy.