Konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową

Dyrektor wraz z Samorządem Uczniowskim Szkoły Podstawowej im. Artura Grottgera w Porębie Wielkiej, Radni z Poręby oraz Sołtys wsi – ogłaszają konkurs na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową.

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie przestrzennej pracy plastycznej – szopki bożonarodzeniowej, w której należy uwzględnić elementy tradycji Bożego Narodzenia. Szopki mogą być wykonane dowolną techniką i przy użyciu dowolnych materiałów. Należy jak najbardziej ograniczyć ilość gotowych figurek i elementów dostępnych w sklepach.

Prace oceniane będą w 3 kategoriach:
1. uczniowie klas I-III;
2. uczniowie klas IV-VI oraz gimnazjaliści – do lat 16;
3. dzieci + dorośli – kategoria rodzinna.

Prace konkursowe należy dostarczyć do 12.12.2012r. do Szkoły Podstawowej w Porębie Wielkiej.
Wystawę szopek można będzie oglądać w Domu Ludowym w dniu 15.12.2012r. /sobota/ w godz. 15:00-18:00 oraz w niedzielę – 16.12.2012r. w godzinach 9:00-14:00.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 16.12.2012r. o godz. 11:45 w Domu Ludowym w Porębie Wielkiej.

Honorowy patronat nad konkursem objęła Wójt Gminy Oświęcim – Pani Małgorzata Grzywa.

Regulamin konkursu do ściągnięcia