ECHA SPORTU: III MIEJSCE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

W dniu 29. 03. 2017 r. w Szkole Podstawowej w Rajsku odbyły się gminne zawody w piłce ręcznej chłopców. Stawiły się na nie drużyny ze wszystkich gminnych podstawówek.

Rozgrywki odbywały się w dwóch grupach, które zostały wyłonione drogą losowania.

Drużyna ze Szkoły Podstawowej im. A. Grottgera w Porębie Wielkiej zajęła III miejsce. Jest to dla nas wielki sukces ponieważ nasi uczniowie trenują elementy techniki i taktyki gry na sali o wymiarach 6m x 12m, podczas gdy właściwe wymiary boiska do piłki ręcznej wynoszą 20m x 40m.

Tym razem reprezentowali nas uczniowie: Igor Bieniecki, Jakub Borowczyk, Kamil Brzęcki, Jakub Filip, Szymon Gajdziszewski, Wojciech Nowak, Dominik Sosnowiec, Dawid Szczerbowski z klasy VI oraz Oliwier Chałupka, Olgierd Kulig i Kamil Dziubek z kl. V.